آیا لینک های مخفی ارزش دارند؟

آیا لینک های مخفی ارزش دارند؟


بازدید : 1215 نفر

 

آیا تا به حال از خود پرسیده اید که علت قراردادن لینک درون یک صفحه چیست؟ پس از قرار دان آن علت مخفی کردن آن چه می باشد؟ فایده استفاده از لینک های مخفی برای سرعت بخشیدن به پروسه معرفی یک سایت و یا صفحات سایت به موتورهای جستجو می باشد.بهترین روش استفاده از این تکنیک استفاده از تصویری درابعاد یک در یک پیکسل و لینک دادن به مقصد می باشد.

برای نمونه به کد زیر توجه نمائید.

این روش را تا مدتی بکار ببرید و بعد ازمدتی آن را غیر فعال نمائید.

لینک های شما نباید با رنگ پس زمینه شما یکسان باشد.از رنگ های متفاوت استفاده نمائید.اگر می خواهید به سایتی لینک دهید ولی دوست ندارید لینک شما دیده شود لینک را در جایی از صفحه سایت تان قرار دهید که دیده نشود.هر لینک به سایت دیگر مانند قرار دادن یک نی در آب میوه خوش مزه می باشد.این به این معنی است که افراد دیگر دارند از سایت شما و مطالب شما استفاده می کنند و این برای سایت شما مضر می باشد.پس سعی کنید از لینک دادن زیاد خودداری کنید.بهترین روش برای مانع شدن در کد html می باشد منظور همان کد rel=nofollw است.فایده آن این است که مانع کاهش پیچ رنک سایت تان می شود.

برای نمونه به کد زیر توجه نمائید.

 

example

از این روش برای کاهش نیافتن پیچ رنک صفحه اول، دراثر لینک دادن به صفحات کمتر مهم بهره ببرید.این باعث ماندن لینک های شما در صفحه به همراه ، ماندن پیچ رنک سایت تان در همان موقعیت قبلی می باشد.عملیات افزایش لینک در وب سایت شما امری معمولی است اما آنچه در اینجا مهم است تمرکز شما برروی رقبا،اهداف و برنامه های شما و...می باشد.در چند خط بالا گفته شد که شما سعی در لینک دادن نباشید ،اشتباه نکنید لینک دادن بدون در نظر گرفتن آیتم های مختلف مضر است ولی اگر این کار با برنامه باشد،چه بسا برای رنکینگ وب سایت شما مفید باشد.

چند توصیه مهم دیگر :

  1. لینک ندادن مکرر به سایت خود با استفاده از یک کلمه مشخص.

  2. آهسته و پیوسته لینک دادن به سایت خود.

  3. توجه کردن به رقیبان و اهداف خود وبعد لینک دادن متناسب با آنها.

  4. و... که در مقاله های دیگر سعی در توضیح دادن آنها می کنیم.


نیما منوچهری پور © 2017